ROTAWIRUSY.
.
Z cyklu:”Państwo istnieje formalnie 52”
.
Jak do tej pory nikt nie zdobył fortuny na publikacji prawdy.
Kłamstwa są bardziej dochodowe. Czy ktoś kiedykolwiek słyszał o przekupywaniu świadka aby mówił prawdę?
„Czym głupsza władza tym więcej przepisów; zakazów i nakazów” jj
Nie powinno nikogo dziwić, że polska nauka, po wszelkiego rodzaju reformach począwszy od 1974 roku, upada. O tym, że na 470 tzw. wyższych uczelni mamy tylko ok. 100 patentów rocznie to także wszyscy zainteresowani wiedzą. Przypomnę, że Niemcy na 80 wyższych uczelni patentują ok. 17 000 wynalazków.
To, że tzw. osoby trzymające władzę rozdają na prawo i lewo tytuły naukowe, także wiadomo. Gensek W. Jaruzelski -alias Margules, alias Słuckin tylko w pierwszym roku stanu wojennego rozdał ponad 1320 tytułów profesorskich. A potem Mazowiecki alias …… kolejne setki nominacji wystawił. Efekt jest taki, że za pustymi pojęciami mamy tylko gadające głowy telewizyjne.
Typowym przykładem tej nowomowy jest używanie pojęć, które zupełnie co innego znaczyły wcześniej. Przykładowo klinika to był oddział szpitalny wyższej uczelni medycznej, czyli instytucji prowadzącej prace naukowe i dydaktyczne. A obecnie mamy klinikę paznokcia, klinikę włosów itd.
Podobie instytuty to były placówki badawcze wykonujące badania rządowe. A obecnie mamy instytuty bóg wie czego. Typowym przykładem jest prywatny instytut pt. Polski Instytut Evidence Based Medycyne w Krakowie. Zarówno źródło finansowania jak i prace naukowe są nieznane.
.
I to wszystko dzieje się w kraju w którym w 1995 roku uchwalono ustawę o Języku Polskim, gdzie wyrażnie stoi, że nazwy publiczne mają być podawane w języku polskim. Jak wiadomo, do tej pory jest to język obowiązujący w kraju nad Wisłą. Ale jak widać przybyszy to nie dotyczy. Nie interesują się takim łamaniem ustawy także żadne instytucje utrzymywane przez podatnika a specjalnie powołane do przestrzegania prawa. Czyli potwierdza to twierdzenie ministra, że Polska jest państwem istniejącym formalnie.
.
Otóż niedawno dyrektor tego Instytutu dr Jacek Mrukowicz, poza tym redaktor naczelny Medycyny Praktycznej Szczepienia- biuletynu sponsorowanego przez największych producentów szczepionek takich jak GSK z Anglii, czy Novaris, opublikował art.  o przeciwwskazaniach , a właściwie braku przeciwwskazań do szczepienia szczepionką rotawirusową.
P. Doktor twierdzi, że mózgowe porażenie dziecięce ani żadna inna choroba układu nerwowego , stacjonarna  lub postępująca, nie jest przeciwskazaniem do szczepienia przeciw rotawirusom. Jak twierdzi p.`DYREKTOR, JEST WRĘCZ ODWROTNIE, czyli właśnie te dzieci trzeba szczepić. .
Opiera się w swojej opinii na wytycznych. Argumentacja merytoryczna praktycznie nie istnieje. Twierdzenie bowiem , ze ratawirus to tylko przewód pokarmowy jest dziecinne. Każdy wie, że w szczepionkach są substancje chemiczne powszechnie uznawane za trujące. Substancje te dostawszy się do krwi rozprowadzane są po całym organizmie małego dziecka a więc i do mózgu. Jak wiadomo mózg do 3 roku życia systematycznie się rozwija. Tak więc uszkodzenie w np. 5 miesiącu życia kilku komórek skutkuje w kolejnych latach brakiem połączeni setek komórek.
.
Po pierwsze, wielokrotnie podkreślano, że wytyczne są tylko orientacją, a nie obowiązkiem.  PRZED LATY W ŚWIETNYM ARTYKULE UZASADNIAŁ TO P. PROF. TOŁŁOCZKO. Generalnie wytyczne opracowują urzędnicy. Najczęściej  są to ludzie nie mający bezpośredniego kontaktu z chorym. Świadczy o tym chociażby fakt, że pod wytycznymi nie ma żadnych nazwisk osób, które  sprokurowały takie a nie inne zasady postępowania. Poza tym żaden autor wytycznych nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności i lekarz wykonujący bezmyślnie  owe  procedury co prawda nie naraża się na kary np.NFZ-tu ale może spotkać się z prawem karnym.
.
Po drugie Instytut o tej nazwie powinien wiedzieć, że dogmat medycyny opartej na dowodach upadł przed kilku laty. Cała akcja była przygotowana bowiem przez przemysł farmaceutyczny, który już wówczas dysponował 100 % piśmiennictwa medycznego. Innymi słowy można było drukować tylko to, co dział reklamowy wydawnictwa zatwierdzał.  Mówiąc krótko, chodziło o monopol informacji!
.
Czyli innymi słowy, miano doprowadzić do urawniłowki leczenia, ponieważ produkcja wówczas jest tańsza. Ot, coś takiego na wzór taśmy produkującej samochody swego czasu opracowanej przez Forda. Chory poruszałby się na takiej taśmie, a siedzący  przy niej robotnicy zwani lekarzami wkręcaliby odpowiednie śrubki czyli sprzedawali preparaty zwane lekarstwami.
Proszę zauważyć, że od ćwierć wieku studentów medycyny i farmacji nie uczy sie indywidualnego przygotowywania leków, proszków, czopków czy nalewek. Apteki zmieniły nazwę na drogerie i zlikwidowały generalnie recepturę.
.
Oczywiście, że jest to wielka bzdura, ponieważ leczenie jest zawsze indywidualne. Zbiorowe są zasady działania w cywilizacjach azjatyckich. Ostatnio prasa judaistyczna rozpisuje się nad problemem 10 osobnika – tzw. stacza do synagog. Ponieważ jak wiadomo, musi być co najmniej 10 mężczyzn, aby nabożeństwo mogło się odbyć.
.
Jak to pokazał  PT J. Wieczorek [10.12.2013 PClub], czym wyższe wykształcenie, tym większe ogłupienie. Zgadzam się z tym całkowicie. Po tzw. przemianach, nastąpił w Polsce kolosalny wzrost wyższych uczelni ale niestety nie mieliśmy kadry do prowadzenia takowych. Efektem nawet w seminariach duchownych wykłady prowadzili świeżo upieczeni magistrowie. Skutkiem jest fakt, że nasza inowacyjność jest niższa aniżeli Mołdawii, co nie przeszkadza, że liczbom profesrów górujemy nad Niemcami.
Kolejnym problemem jest sprawa podręczników i piśmiennictwa naukowego. Otóż całość sprowadza się ponownie do monopolu.O ile jeszcze w latach 70. mieliśmy ok. 2000 tytułów naukowych z ok. 10 000 000 egzemplarzy to  w chwili obecnej praktycznie wyeliminowano piśmiennictwo polskie i w zamian mamy monopolistę Elsevier. Wydawnictwo kontroluje ponad 2400 tytułów naukowych na całym świecie.
I proszę zauważyć tej całej kadrze profesórów to  wyeliminowanie piśmiennictwa polskiego zupełnie nie przeszkadzało. Nikt nie protestował. Możesz wiec podumać Szanowny Czytelniku czy byli to polscy profesorowie czy też nie wiedzieli co się dzieje, czy ….?
.
Na porządku dziennym było fałszowanie wyników badań naukowych.
Powstała nawet specjalna grupa Cohrane Libery mająca dokonywać oceny wydanych prac i ich zgodności z zasadami prac naukowych.
Prawie 30 lat temu ukazała się książka pt: „Kryminalne korporacje w przemyśle farmakologicznym” autorstwa p.Braithwaite. Jak sam Autor przyznaje, chciał zwrócić uwagę na problem aby go skutecznie usunąć. Niestety przyznaje obecnie, że zamiast poprawy nastąpiło pogorszenie prac naukowych. Wydaje więc  kolejną książkę pt: „Korporacje, przestępczość leków”
W latach 70. ubiegłego wieku, w kryminalnych produktach brało udział 19 z 20 dużych korporacji farmakologicznych. W żadnej innej branży nie było takiego fałszowania.
Przykładem jest „kariera” Donalda Rumsfelda. Będąc dyrektorem GD Searle  dopuścił do fałszowania eksperymentów polegającym na reinkarnacji szczurów używanych do doświadczeń. To znaczy, jak szczur padł to szybko wkładano do klatki drugiego, nic nie wspominając w protokole o padaniu zwierząt pod wpływem leków.
Jeśli doświadczenie wskazywało, że lek nie działa, to tak długo je powtarzano aż „zadziałał”. Ten lek rzekomo na wirusa grypy jest obecnie bardzo silnie wciskany społeczeństwu polskiemu przez usłużnych trolli medycznych.
.
Po drugie, cios pojęciu medycyny opartej na dowodach zadał raport CRF
CRF – Rada Stosunków Zagranicznych, jest to znana w świecie, bardzo prestiżowa organizacja,  powstała  w 1921 roku. Organizacja ta publikuje rozmaitego rodzaju opracowania podawane aktorom sceny politycznej do wykonania. Między innymi na opracowaniach CFR opierają się wytyczne przedkładane ludziom spotykającym się na konferencjach tzw. Grupy Bilderberga, założonej w 1954 roku przez byłego pracownika CIA, księcia holenderskiego B., zamieszanego potem w aferę Lockchilda.
.
Grupa ekspertów zatrudniana przez CRF czyli tzw. Think Tank, publikuje raporty na zamawiane przez „fundatorów” tematy. Raporty te są przekazywane urzędnikom państwowym, biznesmenom, liderom obywatelskim i religijnym. A poza tym jest to całkowicie niezależna i bezpartyjna? organizacja. Dlatego raporty są kierowane w pierwszym rzędzie do urzędników państwowych. Muszą przecież wiedzieć  te orły biurokracji w jakim kierunku wieje wiatr.
Raporty jak podaje CRF na swojej stronie, służą głównie lepszemu zrozumieniu świata przez zainteresowanych obywateli. Pozwalają na wybór w polityce zagranicznej.
Otóż CRF nigdy nie zajmuje się mało istotnymi problemami. Jeżeli coś porusza to jest to ważne. Nie wiem co było celem opracowania  przedstawionego w biuletynie CRF a omówionego w www.omsj.org.com/ coruption/efmap/.  Ale wyniki są jednoznaczne.
Przedstawiona mapa wskazuje jednoznacznie, ze najwięcej epidemii jest w krajach w których stosuje się przymus szczepień. Prozę zauważyć, że na Syberii nie ma epidemii. Podobnie mało epidemii jest w Ameryce Południowej. A jeżeli są to tylko w miastach na wybrzeżu, gdzie realizuje się programy szczepień. Najwięcej epidemii natomiast notuje się w krajach afrykańskich, w których Bill Gates szerzy swoją radosną działalność rzekomo charytatywną.  Koszt szczepionki wynosi ok. kilku centów a B.Gates sprzedają ją  ONZ- owi za ok 2.5 dolara zamiast za 15 – 30 tak jak w krajach europejskich. Innymi słowy zarabia w stosunku 1: 100, zamiast 1:1000.
Nie będąc ekonomistą stwierdzam, że to i tak wspaniały sukces,  ponieważ u mnie to wychodzi odwrotnie, jak na pierwszego dostaję 100 to już trzydziestego mam tylko 1. Jak widać działalność charytatywna na pewnym poziomie jest wysoce dochodowa, ale to na marginesie. Przecież nie można wszystkiego obdzierać ze skóry.
.
Wracając do omawianej szczepionki. Moim zdaniem cios ostateczny zadała jej decyzja Rady Medycznej Indii. Jak wiadomo Indie to miliard dwieście milionów ludzi  a wiec jest się o co bić w zdobyciu takiego rynku. Jak stwierdzili to lekarze badajacy skutki tej szczepionki to powoduje ona stan zwany intussusceptions, czyli zatory jelitowe, które mogą spowodować niedrożność jelit wymagającą leczenia chirurgicznego. Wiadomo, że każda operacja niesie za sobą jakieś ryzyko ale to ryzyko wzrasta u niemowląt wielokrotnie. Dr Jakub Puliyel et.all. opublikował artykuł w Vaccines zwracajacy uwagę na brak dowodów bezpieczeństwa tej szczepionki.
.
Wbrew nasilającej się dezinformacji gazetowej, biegunki  u niemowląt są problemem w krajach afrykańskich i azjatyckich, gdzie do szpitala idzie się pieszo przez tydzień. Doskonale pokazuje to np. film „Krwawe diamenty” lub „Wierny Ogrodnik”.
W POlsce problem jest minimalny i przeciętnie wyedukowana matka praktycznie w większości przypadków radzi sobie sama.
Problemem jest fakt likwidacji nauki o człowieku i przedmiotu udzielania pierwszej pomocy w podstawowych chorobach w szkolach podstawowych. Proszę nie zapominać, że „nasze” ministerstwo edukacji  obniżyło poziom nauczania do 6 klas szkoły podstawowej. Taka informacja widnieje na stronach interentowych ministerstwa.
Poza tym w Polsce nie podaje się lekarzom pediatrom żadnej informacji na temat składu chemicznego szczepionek. Izby Lekarskie jak widać zupełnie nie interesują się podnoszeniem czy nawet utrzymywaniem pewnego minimum wiedzy wśród swoich członków.
Musisz sam sobie odpowiedzieć, dlaczego tak się dzieje, Dobry Człowieku.
.
Na marginesie podam, że sam producent Infanterix hexa podała, że powoduje ta szczepionka także uszkodzenie mózgu, wyciek analny i autyzm oraz parę jednostek chorobowych więcej. Na podstawie 1271 stronicowego raportu GSK, który „przypadkowo” został ujawniony, można stwierdzić, że szczepionka powoduje dodatkowo.: niedokrwistość hemolityczną, choroby autoimmunologiczne, trombocytopenię, plamicę małopłytkową, ropnie i guzki w miejscu wstrzyknięcia, chorobę Kawasaki, zapalenie mózgu, alergie i w niektórych przypadkach zgony.
Sam musisz sobie wybrać, co wolisz.
.
Dlaczego wiec jest taki nacisk na szczepienia?
To jest proste. Raport Departamentu Sprawiedliwości za 2013 rok podał, że  w okresie od  16.08.2013  do 15.11.2013 badano 139 spraw związanych z powikłaniami poszczepiennymi.  50% roszczeń okazało się słuszne. Najwięcej uznanych powikłań było po szczepionce grypowej – zespół Guillaina – Barre. Spośród 70 zakończonych spraw,  aż 42 były po szczepieniu grypowym, tak lansowanym i zachwalanym w Polsce przez p. mgr. profesor Lidię Brydak.  Nie posiadając uprawnień namawiała przez mass media do szczepień przeciwko grypie, na podobnej zasadzie, jak każdy znachor. Jak wiadomo, znachorstwo jest karalne, szczególnie, kiedy znane są skutki negatywne. No, ale nie w kraju istniejącym formalnie.
Pozostałe 40% stwierdzonych powikłań to powikłania po szczepionce podawanej w pierwszej dobie  przeciwko : WZW B, tężcowi, HPV, DTaP, MMR, meningokokowej i ospie wietrznej.
Te odszkodowania wypłacono z kieszeni podatnika. Natomiast Departament Sprawiedliwości i Zdrowia dodatkowo nałożył kary na koncerny farmakologiczne  w wysokości 3.7 miliarda dolarów. Trzeba te pieniądze odzyskać. Najlepiej z krajów istniejących formalnie.
.
I zupełnie na zakończenie, jak ujawniono 03.04 2015,  szczepionki powodują  zaburzenia produkcji insuliny, doprowadzając do otyłości. Już w 1978 roku Hannik i Cohen podali, że brak prac udowadniających bezpieczeństwo takich szczepionek jak przeciwko błonnicy, tężcowi, krztuścowi DTaP. Autorzy podali, że istnieją niebezpieczne reakcje po podaniu szczepionki przeciwko krztuścowi opisane po raz pierwszy już w 1933 roku np.  status convulsivus powodujące trwałe uszkodzenie mózgu.
Autorzy przytaczają szereg badań potwierdzających te obserwacje np; Parfentjev ar all 1949, Tabacnik at all.1969.
I tutaj musisz zastanowić się, co robi tzw. konsultant krajowy z pediatrii, p. prof. Jackiewcz. Ani razu, w dającym się prześledzić okresie, nie ostrzegała swoich kolegów o tych zagrożeniach, a przecież taka jest rola konsultanta!
PubMed 3618578
Pub Med 1994745
Pub Med 1884314
Pub Med  7740350
J.Am.Geriatr.Soc 2014Dec;62(12) 2327 -32
JAMA  1988 15 kwiernia; 279 (15) 1200-5
Nowotwor Biol 2014.październik 31
www.naturalnews.com/048890 vaccines autoimmune
Alim.Pharma.Ther 2009, 01 lipca 30, 113-25
www.naturalnews.com/048843 mainstream media vaccine
www.fiercepharma.com/story/pharma-shelled-out-375b
J.Eur Acad Derma Vener 2014 grudzien 15
Anticancer Res 2011 Sept.31
Eur J.Cancer 2010 Aug,46 , 2196-205
Br.J.Cancer 2014,27 maj.2772-84
www.naturalnews.com/048888 vaccine adverse events autism
Gdańsk 28.04.15