Z cyklu: ”52 stan z prawami dla ludności żyjącej w rezerwatach – 55”.

 

dr J. Jaśkowski

 

Nigdy się nie dowiesz, że umarłeś,

Ale powinieneś wiedzieć, czy jesteś niewolnikiem, czy nie - jj

 

 

 

Jak to podałem w poprzednim artykule, w USA nastąpiła prawdziwa epidemia mordowania, czy znikania lekarzy, otwarcie sprzeciwiających się truciu dzieci szczepionkami.

Pierwszym, który został zamordowanym był dr Bradstreet, znany przede wszystkim ze swoich prac nad autyzmem. Znaleziono go utopionego w rzece. Przed utopieniem jednakże zdążył sobie zrobić olbrzymią dziurę w klatce piersiowej za pomocą strzelby dużego kalibru. Zamordowano go 19 czerwca 2015 roku. Sprawa dr Bradstreeta jest bardzo istotna, ponieważ jest on twórcą metody wszczepiania komórek macierzystych dzieciom chorym na autyzm, uzyskując pełną remisję choroby. Czyli był odkrywcą metody leczenia autyzmu. Jest rzeczą oczywistą, że jego działalność zagrażała interesom koncernów produkujących masowo leki.

 

www .drbradstreet .org

Dr. Bradstreet MD, który został znaleziony w rzece w Północnej Karolinie z rana postrzałowa klatki piersiowej.

Dr. Bradstreet (który również mieszka w Gruzji, ale wcześniej był na Florydzie), który został znaleziony z rana postrzałowa hi

 

21 czerwca znaleziono kolejnych dwóch lekarzy martwych. Dr Holt został znaleziony na wschodnim wybrzeżu Florydy. Dr. Holt pozostawił 3-letnią córkę. Drugim martwym był dr Hedendal, znaleziony w swoim samochodzie. Przyczyn zgonu nie ujawniono.

29 czerwca, znaleziono martwą dr Teresę Sievert, lat 46, w swoim domu. Przed domem w nocy stała półciężarówka i sąsiedzi słyszeli dziwne odgłosy.

Dr. Teresa Sievers, który został zamordowany

W tym samym dniu zniknął dr Jeffrey Whiteside, miał 63 lata.

10 lipca dr Lisę Riley znaleziono z raną postrzałową głowy we własnym domu. Lisa Riley DO (doktor medycyny Osteopathic) znajduje się w domu z rana postrzałowa głowy .

 

19 lipca dr Ron Schwartz został znaleziony martwy w swoim domu na wschodnim wybrzeżu Florydy.

21 lipca znaleziono martwego dr Nicholasa Gonzaleza. Nicholas Gonzalez: ostatni ofiarą morderców farmaceutycznych?

 

23 lipca znaleziono zwłoki dr J.Whitesida w Door County, obok znaleziono pistolet kaliber 022.

 

Zaginął dr Patrick Fizpatrick, lat 74, który wyjechał z Pn Dakoty i zniknął. Ostatni raz widziano go 3 lipca 2015 roku. Dr. Patrick Fitzpatrick MD znika.

 

Jest to co najmniej dziwne, to znikanie w kraju, w którym na każdym rogu ulicy są kamery i inne środki inwigilacji. Przypomina to dokładnie śmierć generała Papały, czy też generała St.Petelickiego. Kamera była oczywiście, tylko akurat tego rogu, gdzie zamordowano generała, nie obejmowała. Podobnie zniknęły również nagrania z kamer w czasie wypadku 9/11. I najciekawsze jest to, że pomimo rządowych śledztw, w żadnym z wymienionych przypadków, ani kamer, ani taśm, żadnych zapisów nie odnaleziono. Świadczy to jednoznacznie, że zakładane kamery mają zupełnie inny cel, aniżeli strzeżenie bezpieczeństwa społeczeństwa.

 

W tym samym czasie zamordowano trzech lekarzy w Acapulco w Meksyku.

Byli to dr Raymondo Tepegue Cuevas, dr Marvin Hernandez Ortega i dr Josef Ortega Saceudo. Razem z nimi zamordowano prawnika Osvaldo Julio Cesare Salgado.

Policja znalazła samochód z licznymi dziurami po, jak powiedziano, seriach z karabinka półautomatycznego AR -15.

Rodzina kwestionuje wersję policji, ponieważ zwłoki były w stanie rozkładu, co by wskazywało, że co najmniej dwa tygodnie po śmierci je znaleziono.

 

Wszystkich tych lekarzy łączy jedno: byli głośnymi przeciwnikami przymusu szczepień dzieci, a także wszystkich odwiedzili wcześniej agenci służb federalnych.

 

Przypomnę, że już w 2012 roku WHO – agenda rządu światowego prowadziła nielegalną inwigilację przeciwników szczepień w Europie, głównie w POlsce, Rumunii i innych państwach byłego Bloku Wschodniego. W tym samym czasie w 2014 roku, w Polsce państwowe instytucje rozpoczęły działania przeciwko przeciwnikom masowych szczepień. Nawet Izby Lekarskie zaangażowano do tego celu.

 

O tym, że jest to akcja prowadzona przez koncerny szczepionkowe, świadczą jednoznacznie pojawiające się dezinformacje. Ostatnio nawet na polskich stronach internetowych pojawiły się doniesienia, jakoby wymienieni lekarze pracowali nad nowym lekiem przeciwko rakowi i to było przyczyną ich zamordowania. Jest to wierutna bzdura. Generalnie, z wyjątkiem dr Jeffa Bradstreeta, wszyscy oni byli tzw. general practicer, czyli tzw. lekarzami pierwszego kontaktu, lub lekarzami rodzinnymi. J. Bradstreet zajmował sie leczeniem autyzmu, czyli choroby wywołanej przez szczepionki. Do czasu wprowadzenia szczepionek nie znano tej choroby. Autyzm pojawił sie około 10 lat po pierwszych szczepieniach.

Moim zdaniem, tego rodzaju dezinformacje, odwracające uwagę od szczepionek, są świadomym działaniem opłacanych troli, mających za cel odwrócenie uwagi od działań depopulacyjnych.

Biuro Badań Narodowego Instytutu Zdrowia opublikowało raport, w którym podaje, że ponad 100 nowych jednostek chorobowych, to wynik autoimmunoagresji. W USA jest to już koło 50 milionów ludzi, z tego 75% to kobiety. Przekładając te wielkości na liczebność populacji polskiej oznacza to, że mamy 7-8 milionów chorych z powodu bezmyślnego podawania szczepionek.

 

Nie można oddzielić tych nagłych śmierci od masowego znikania i mordowania przed kilku laty znanych wirusologów, pracujących nad broniami biologicznymi.

Pamiętamy, że ponad dwa tuziny wybitnych wirusologów, zamieszanych w prace nad broniami biologicznymi, w latach 2003 – 2005 opuściło ten ziemski padół.

Najbardziej znany jest przypadek dr  Davida Kelly z Anglii. Biedaczysko tak się zasmucił z bliżej nieznanego powodu, że połknął rzekomo aż 29 tabletek coproxamolu. Co prawda w jego żołądku znaleziono tylko jedną tabletkę, a poziom leku we krwi był 10 krotnie niższy, aniżeli dawka śmiertelna. Tym nie mniej dr D. Kelly stanął na wysokości zadania i zgodnie z intencjami swoich mocodawców szczęśliwie zmarł w szpitalu po kilku dniach, nie odzyskując przytomności. Dr D. Kelly był zamieszany w ucieczkę sowieckiego mikrobiologa Władimira Paschenika. Podobno p. Doktór był bardzo pracowity, na drugim etacie pracował dla Mossadu.

Na wysokości zadania stanął także premier Wielkiej Brytanii Tony Blair, który specjalnym dekretem kazał utajnić akta śledcze, dotyczące tego rzekomego samobójstwa aż na 70 lat, czyli na czas dłuższy, aniżeli akta akcji specjalnych, prowadzonych w czasie II wojny świtowej. Jest to prawdopodobnie pierwsze na świecie samobójstwo tak szczelnie ochraniane przez rząd.

 

Przypomnę, że na wniosek prezydenta Niksona w 1969 roku Stany Zjednoczone ogłosiły konieczność podpisania konwencji o zakazie produkcji i prac nad broniami biologicznymi.
     W 1972 roku trzy kraje: USA, ZSRR i W. Brytania, podpisały taką konwencje, która weszła w życie w 1975 roku.

Niestety konwencja była bardzo ułomnie zredagowana i nie przewidywała możliwości kontroli i sankcji dla kraju niestosującego się do niej.

W 2001 roku, po kilku latach prac, przygotowano protokół do Konwencji. Delegat USA ostentacyjnie opuścił spotkanie, pokazując wszem i wobec co myśli o takim protokóle i Wysokiej Komisji.

Następnie nie kto inny, tylko USA, wynajdywały broń biologiczną: a to w Iraku, a to w Syrii, czy nawet w Rosji. Śledztwa niestety wykazywały za każdym razem, że to były próbki z arsenału USA. Wielkonakładowa prasa nigdy nie sprostowywała tych dezinformacji.

 

Pomimo zakazu prac nad broniami biologicznymi, w USA znajduje się nadal ponad 1350 firm i firemek, pracujących nad takimi broniami. Oczywiście to wszystko są prywatne firmy, a wiec oficjalnie rząd nie ma nic do tego. Może być tylko problem z faktem, że finansowane są prze Departament Energii, czyli Pentagon.

 

Pierwsze wykorzystanie tej sytuacji miało miejsce po 9/11, kiedy to rzekomo wąglik uleciał z Fortu Detrick. Jak pamiętamy, nawet specjalni agenci znajdowali koperty z wirusem wśród 10 000 listów dochodzących do Białego Domu. To była wyższa sztuka wyszukiwania koperty z proszkiem bez jej otwierania, niedostępna normalnym ludziom.

Nawet szczęśliwie dla pewnych ludzi, nagle dr Bruce Ivins, rzekomo odpowiedzialny za te przecieki wąglika, znalazł się w objęciach seryjnego samobójcy i zabrał sprawę do grobu.

W rzeczywistości okazało się, że wąglik najprawdopodobniej ulotnił się z laboratorium Battelle, lub Dugway Proving Ground w Utah. Battelle jest prywatną, a jakże, non profit foremką, zarządzaną przez Departament Energii i dofinansowaną przez Homeland Security Labs. Dugway to po prostu baza wojskowa. W obu tych instytucjach były te same próbki wąglika, co w Forcie Detrick. FBI odmówiło prowadzenia śledztwa.

 

Jak podałem, takich laboratoriów jest ponad 1350 w USA. Tylko od 2008 do 2012 było aż 1100 przypadków wycieku bakterii. Oczywiście, wszystkie wycieki były przypadkowe. Jak pamiętamy, świńska grypa to także przypadkowy wyciek bakterii z farmy Smithfielda robiącej dla wojska.

 

Przypomnę również, że USA zmieniły definicje broni biologicznej w tzw. Patriot Act po 2001 roku, w sekcji 817, bez powiadamiania ONZ. Bronie są gromadzone w Military Sierra w Pn Kalifornii.

Zasady bezpieczeństwa są tak opracowane, że jeżeli naruszy je przedstawiciel rządowy, to nie podlega karze.

Nawet oficer z Sekretariatu Generalnego ONZ Z GENEWY ODMOWIŁ oceny tego postępowania. Podobnie Bantan Nugroho z Komisji Bezpieczeństwa nie chciał komentować sprawy.

 

Przypomnę również, że odpowiednie laboratoria broni biologicznej są usytuowane poza granicami USA, na przykład w Monrowii, Liberii, Kenema, Sierra Leone, Gwinei. Czyli akurat tam, gdzie widziano wirusa Eboli.

 

I tradycyjnie, najciekawsze na końcu.

W USA opracowano plan zaszczepienia wszystkich ludzi – dorosłych – w przeciągu 5 dni. Zakupiono nawet 296 milionów szczepionek, nie podano przeciwko czemu. W USA jest około 320 milionów ludzi.

 

Sam musisz wyciągnąć wnioski.

 

„Szczepione są dzieci z rodzin  biednych, niewykształconych, z dzielnic lumpenproletariatu, kolorowi.

Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych”.

 

A Ty Czytelniku, do jakiej grupy należysz?

 

 

 

 

www.newswatchreport.com/item/129262 Susan Posel

www.thelibertybeacon.com/2015/06/11 Christin Angelii

www.jamapediatrics 2015.04.18

www.jamapediatrics 01.czerwiec 2015.

Nature 12 czerwca 2015

www.Newseria.pl z 23 czerwca 2015.

www.wordtruth.tv/new z 12 lipca 2015.

 

PubMed 3618578

Pub Med 1994745

Pub Med 1884314

Pub Med  7740350

Międzynarodowej Rady Lekarskiej w sprawie szczepień

www.journal-neo-org/2015/05/24/ the-biological-weapons

www.thelibertybeacon.com/2015/05/25/vaccination-dangers-the-history of the vaccine-industry/

www.thesleuthjournal.com/us=goverment-moves-natiovide-adalt-vaccination/


https://en.wikipedia.org/wiki/Jeff_Bradstreet

 


http://www.healthnutnews.com/fifth-holistic-alternative-doctor-33-found-dead-in-florida-making-5-dead-and-5-more-missing-doctors/

Were Dr. Lisa Riley, Dr. Baron Holt And Dr. Ronald Schwartz Murdered Too? (Holistic Medicine)


http://bernhoftbret.com/were-dr-lisa-riley-dr-baron-holt-and-dr-ronald-schwartz-murdered-too-holistic-medicine/


http://www.bustle.com/articles/96095-dr-teresa-sievers-died-tragically-leaving-behind-two-daughters-who-will-carry-her-flame-heres


http://www.news-press.com/story/news/crime/2015/07/01/academy-cadets-search-at-slain-bonita-doctors-home/29574135/

 


http://thefreethoughtproject.com/5-holistic-heath-doctors-dead-5-missing-month-run-ins-feds/

 

1.
https://www.youtube.com/watch?v=4D59T3iAey4
(dr Jeff Bradstreet były Dr Bruce Hedendal I DR. Teresa Sievers Zamordowany?)

2.
http://www.nydailynews.com/news/crime/georgia-boxer-terrible-thomas-charged-death-wife-article-1.2299817
(Georgia Boxer ‚Straszliwego Tomasza naliczane w śmierci Tygodni Wife Po Podobno Assulting Niej: Raporty ”

1.
http://gbi.georgia.gov/press-releases/2015-07-20/murder-warrants-issued-death-dr-lisa-riley
(Warranty Murder Wydane w śmierci dr Lisa Riley)

2.
http://www.healthnutnews.com/fifth-holistic-alternative-doctor-33-found-dead-in-florida-making-5-dead-and-5-more-missing-doctors/
(5th Holistic Doctor (Wiek 33) Zmarł Na Florydzie Dokonywanie 5 zabitych i 5 więcej brakujących)

3.
http://www.wptv.com/news/region-n-palm-beach-county/jupiter/ronald-schwartz-doctor-killed-in-jupiter-farms-home-was-involved-in-1995-erotic-comedy
(Ronald Schwartz: Doktor Zabity w Jupiter Farms Home był zaangażowany w 1995 komedii erotycznej)

4. 
http://www.sun-sentinel.com/local/palm-beach/fl-jupiter-welfare-check-homicide-20150720-story.html
(Deputies Indentify Człowiek znaleziony martwy Inside Jupiter Home, nieczystej gry Podejrzewa, posłowie Said)

5. Zabójstwo dr Teresa Sievers

Mąż zamordowanej lekarza do pacjentów: Praktyka pójdzie na

Szeryf: Bonita morderstwa lekarza skomplikowany zestaw okoliczności 

Posłowie porady w morderstwo Bonita lekarza gon

Szeryf: morderstwo doktora nie jest przypadkowy

Sąsiedzi mówią młota używana w morderstwo Bonita lekarza

Bonita lekarz pochowany jako dochodzenie trwa

Dr Sieversa „jest związany z wydziału zabójstw 2 innych lekarzy zgonów?

Kolega zamordowanego Bonita Springs lekarza przemawia Więcej >>

Śledztwo w sprawie śmierci ukochanego lekarza, matka nadal Więcej >>

Estero lekarz ofiary zabójstw zidentyfikowany jako Więcej >>


http://www.nbc-2.com/story/29485995/is-dr-sievers-homicide-tied-to-2-recent-doctors-deaths#.VcECkZPtlBc

UPDATE: PIĄTA (5) lekarz znaleziony martwy w Jacksonville na Florydzie. Holistyczne alternatywą i tylko 33 lat.


http://www.healthnutnews.com/breaking-4th-doctor-an-md-found-dead-gunshot-wound-to-head/


http://fox6now.com/2015/07/23/body-found-in-door-county-no-identification/

Pięć Holistic Lekarze Martwy