Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie N- 117”

 

dr J.Jaśkowski

 

O tym, że żyjemy w świecie iluzji starannie spreparowanym przez niewidzialnych magów, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Obecna  od 1980 roku wprowadzana w Polsce kultura korporacyjno – konsumpcyjna stara się realizować prawa cywilizacji azjatyckich wszelkimi sposobami. Indoktrynacja zaczyna się w szkole podstawowej i jej celem jest stworzenie Biologicznych Robotów czyli  o mentalności zbiorowej ludzików pracujących przy taśmie.


http://wolna-polska.pl/wiadomosci/biologiczne-roboty-dr-jerzy-jaskowski-2015-08


http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/75964-czym-sa-szczepionki-biologiczne-roboty-kontra-ludzie-swiadomi-i-wyksztalceni

 

„Objawienia” w mass mediach generalne służą tylko jednemu, tj. takiemu wytresowaniu społeczeństw, aby było przewidywalne i wykonywało posłusznie nawet najbardziej idiotyczne polecenia.

W tym celu tworzy się miraż dobrobytu i pogoń za złudzeniami, osiągając to w związku z automatyzmem posłuszeństwa wobec instytucji i idei, które wcale nie są takie, na jakie wyglądają.

Praktycznie wszystkie zarówno instytucje, jak i głoszone przez nie idee, są krótko mówiąc, fałszywymi flagami.

 

1.Złudzenie prawa, porządku i władzy.

Dla większości ludzi najważniejszy  i zgodny z  prawem jest porządek moralny i wynikający z niego obowiązek moralny itd. Jak jednak widzimy, ludzie reprezentujący taki punkt widzenia są systematycznie niszczeni przez urzędników.

Przypomnę kilka spraw.

Konstytucja Królestwa Polskiego z 1815 roku, a więc tego groźnego cara, mówiła wprost, że człowieka można zatrzymać w więzieniu bez sądu najwyżej na 3 dni. Związane to było z normalnymi świętami i niepracowaniem w święta i niedziele sądów. Trudno bowiem sobie wyobrazić, żeby specjalnie dla złodzieja, czy bandyty, cały sąd musiał się zbierać.

Obecnie w państwie rzekomo „demokratycznym” zamyka się faceta w więzieniu na 11 lat bez wyroku. Nikt oczywiście nie ponosi za to kary. A przecież zamieszani w to byli, poczynając od policjantów wykonujących takie nakazy, poprzez prokuratorów podpisujących te nakazy, także sędziowie zatwierdzający te areszty. A przecież już procesy norymberskie potwierdziły, że nikt nie może się tłumaczyć rozkazem.


http://www.polishclub.org/2012/11/04/dr-jerzy-jaskowski-historia-polski-szczeglnie-xx-wieku-w-skrcie/


http://www.frech.org.pl/historia/101-historia-polski-szczegolnie-xx-wieku-w-skrocie-cz-iii.html

Chodzi o opisywany przypadek zachowania tzw. wymiaru sprawiedliwości z Lublina.

Podobny przebieg miała sprawa p. Kluski właściciela firmy komputerowej, który nie wyczuł, że konkurencja zagraniczna chce go wysadzić z siodła „rencami” rodzimych służb specjalnych.


http://www.polishclub.org/2015/05/12/dr-jerzy-jaskowski-wojny-informacyjne-w-formalnie-istniejacych-panstewkach/


https://gloria.tv/?media=524822


http://gazetawarszawska.eu/2014/04/07/dr-j-jaskowski-czyli-jak-wykanczac-polskich-hodowcow/

 

Jak to się odbywa, pokazuje m.in. filmy pt. ”Służby Specjalne” 

Za odpowiednią kasę zrobią wszystko i jeszcze medale sobie przyznają w imieniu państwa, czyli nas wszystkich???

Podobnie wygląda sprawa odbierania dzieci rodzicom z powodu biedy, która to procedura już pomału staje się dochodowym przemysłem. Przykład idzie z góry. W USA jest to już normalny proceder tajemniczych powiązań sądów z opieką społeczną. Podobne zwyczaje wprowadzono w tej placówce GMBH zwanej Niemcy, a ostatnio przechodzi ten proceder do Polski. Prasa amerykańska rozpisuje się o dziecku zabranym matce i 9-letnich poszukiwaniach. Mafia jest międzynarodowa i dzieci zabierane rodzicom w Ameryce są sprzedawane do EUROPY, A DZIECI ZABIERANE W EUROPIE SA SPRZEDAWANE DO USA.

I oczywiście o tym polskojęzyczne media, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, nie śmią nawet wspominać. Vide przypadek dziecka niemieckiego, które uciekło do Polski  przed Judendamtami, a potem polska policja spokojnie je aresztowała i przekazała do Niemiec. Wyraźnie widać kto jest panem, a kto sługą.


http://www.fakt.pl/rodzina-z-niemiec-uciekla-do-polski-przed-jugendamtem,artykuly,420027,1.html


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Musieli-uciec-do-Polski-przed-niemieckim-Jugendamtem,wid,16012719,wiadomosc.html

 

Jak powiedział Martin Luter King, tylko osoby, które łamią  „prawo” ze względu na sumienie, w rzeczywistości wyrażają najwyższy szacunek dla prawa.

 

2. Iluzja dobrobytu.

Już od wieków budowano szacunek i wielkość władzy bibelotami i formą, tj. bogatymi strojami, zaprzęgami itd. Obecni nuworysze starają się robić to samo, ale za kredyty. Innymi słowy, cwaniactwo i powiązania mafijne pozwalają jednym okradać drugich poprzez tworzenie wirtualnego pieniądza, czyli dodrukowywania papierków zwanych banknotami i akceptowania tego procederu przez rządy. Jednoznacznie świadczy to o tym, że aktorzy sceny politycznej tylko i wyłącznie wypełniają polecenia odgórne, korporacyjne.

Wprowadzony system bankowy pozwala dowolnie kreować pieniądz od 1692 roku tj. od chwili powołania pierwszego prywatnego banku w Anglii. Obecnie cały system poprzez rozmaite powiązania, należy do konsorcjum Rothschilda [BRICS, MFW, BŚ itd.].


http://www.polishclub.org/2014/11/13/dr-jerzy-jaskowski-zycie-korporacje-bankowe/


http://www.polishclub.org/2015/01/29/dr-jerzy-jaskowski-panstwo-ktorego-historia-jest-na-klamstwie-nie-moze-przetrwac/


http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/76195-bliski-wschod-emigranci-chrzescijanie


http://educodomi.blog.pl/2015/05/03/ekonomia-dla-amatora-jak-plynie-pieniadz/


http://educodomi.blog.pl/2015/01/05/dyktaty-centralnych-bankow/

 

 

Mając swobodę druku pieniądza, np. USA dodrukowuje 40 miliardów dolarów miesięcznie, poprzez odpowiednią indoktrynację można kupować użytecznych trolli w dowolnej liczbie.

Przykładem jest właśnie przemysł atomowy.

Polska ma wyjątkowego pecha, ponieważ cały ten bałagan został stworzony w okresie stalinizmu, a więc podporządkowania wszystkiego ideologii wojskowej.

Pamiętam, jak w czasie jednego z wykładów na Konferencji Gdańskiego Towarzystwa Naukowego podałem przykłady, że wszelkie reaktory budowane przez pierwsze 30 lat były na potrzeby wojska, to straszenie oburzyli się zgromadzeni atomiści. Podobnie zresztą było z p.prof Hrynkiewiczem z Krakowa, zasłużonym dla Kraju Rad, ponieważ został odznaczony Orderem Czerwonego Sztandaru, który jeszcze w czasie obrad Okrągłego Stołu jako ekspert hunty, przeczył faktom.


http://www.polishclub.org/2015/06/08/dr-jerzy-jaskowski-atom-dla-nauki-kolejne-oglupianie-studentow/


http://www.polishclub.org/2015/06/11/dr-jerzy-jaskowski-atom-dla-kogo-kolejne-oglupianie/


http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16069&Itemid=119


http://educodomi.blog.pl/tag/atom-najdrozsza-energia/


http://www.polishclub.org/2011/12/09/dr-jerzy-jaskowski-katastrofy-w-zakladach-jadrowych-dlaczego-prasa-tego-nie-podaje-cd/

 

 

Otóż osobnicy owi głośno krzyczeli, że atomowe elektrownie są tylko dla celów pokojowych – energetycznych. Obecnie nawet już  taki dr A. Strupczewski, jak najbardziej jeden z głównych celebrytów od atomu pisze, że wszystkie pierwsze reaktory były budowane dla potrzeby wojska.

Ciekawe jest natomiast to, że pomimo licznych wpadek tego PT Pana, nadal wiadome mass media go drukują. Musi mocno siedzieć w….

Przypomnę:

1979 roku awaria reaktora Maria spowodowana przez dr A.Strupczewskiego. Raport o awarii tajny. Co ten Facet takiego robił w tym rzekomo badawczym reaktorze, „rzekomo”  co najwyżej dla potrzeb medycyny naświetlającym coś tam, że musieli to wszystko utajnić?

1980 w biuletynie Świerku, zamieścił artykuł, w którym udowodnił, że  reaktory  sowieckie WWR są do bani i maja liczne wady, a po ogłoszeniu przez huntę 18 stycznie 1981 roku programu żarnowieckiego nagle zmienia zdanie o 180 stopni

Jest po lenigradzkiej szkole atomowej, a więc ma konotacje.

Obecnie szczególnie w circe,pl drukowane są opowiadania o atomie na poziomie Baron Münchhausen.


http://www.filmweb.pl/film/Przygody+barona+Munchausena-1988-8951


http://www.imdb.com/title/tt0096764/

 

Nie chcę być gołosłownym. P. dr A Strupczewski ostatnio już nie zajmuje się inżynierią, tylko przeszedł na znachorstwo i zajmuje się medycyną. Liczne jego artykuły właśnie prezentują jego własne przemyślenia na temat medycyny związanej z atomistyką.

Na przykład w artykule pt. Skutki zdrowotne awarii w Czarnobylu, podaje swoje konfabulacje na temat tej katastrofy.

Oczywiście, wszystko co pisze opiera na podstawie swojego, czyli przemysłu atomowego piśmiennictwa.

W związku z faktem, ze 5-krotnie byłem w Zonie i miałem możność dokładnie zapoznać się z tym, co naprawdę się tam działo przypomnę niektóre fakty.  Nie wiem, czy jakikolwiek naukowiec z Polski był w tym rejonie tyle razy, co ja. W każdym bądź razie brak jakichkolwiek wzmianek w piśmiennictwie o takich wyprawach innych naukowców.

Poza tym organizowałem 10 konferencji naukowych, na których wyniki swoich badań przedstawiali naukowcy zarówno z Ukrainy, jak i Białorusi, Litwy , Łotwy i Rosji. Materiały z tych konferencji także zostały wydane drukiem i można się z nimi zapoznać w dobrych bibliotekach. Zgodnie bowiem z ISBN, musieliśmy wysyłać do każdej biblioteki, nie pamiętam chyba do 60 w Polsce, każdą publikację, łącznie z Biblioteką Sejmową. Od razu zastrzegam się, że w latach 1999 – 2006 określone służby dokładnie czyściły biblioteki, więc nie wiem co pozostało.

Jestem także współautorem jedynego w Polsce raportu o skutkach Czernobyla Wydanego przez GTN.


http://www.polishclub.org/2013/05/04/dr-jerzy-jaskowski-czarnobyl-fukushima-windscaletree-mile-island-i-co-dalej-cz-3/


http://www.polishclub.org/2013/04/29/dr-jerzy-jaskowski-czarnobyl-fukushima-i-co-dalej-cz-2/


http://niepoprawni.pl/blog/2559/dr-jerzy-jaskowski-o-tym-nadal-mowic-nie-wolno


https://piotrbein.wordpress.com/2011/04/05/pan-profesor-zbigniew-jaworowski-rozpowszechnia-nieprawdziwe-informacje/

 

Trudno bowiem tzw. Raport Szałajdy uznać za pracę naukową. A próba wydania przez dr Wierusza Raportu pod patronatem Agencji zakończyła się niepowodzeniem, po moim votum separatum rozesłanym do prasy. Po prostu Agencja chciała uzyskać potwierdzenie raportu Szałajdy fabrykując dane, a pragnąc uzyskać podpisy strony NGO.

Na czym polega fabrykowanie danych przez p. dr A.Stupczewskiego i dlaczego prawdopodobnie nominowano go do tytułu profesora, podam poniżej. Ale specjalnych prac  z dziedziny „atomu” dr Strupczewskiego próżna szukać. Ale skoro 5-klasista rozdawał tytuły profesorskie, czy o mało co magister, to trudno się dziwić, że odpowiedni ludzi zostawali dowartościowani.

Otóż p.  dr A.Strupczewski nadal opiera się na  publikacjach UNSCEAR w taki sposób, jak gdyby zupełnie nie wiedział, co to jest UNSCER.

Nadal opisuje historię katastrofy w taki sam sposób, jak to przedstawiło biuro polityczne Sowietów w 1986 roku. Wyraźnie widoczne jest przysłowie”

czym skorupka za młodu nasiąknie….

Przecież jako inżynier, po sowieckiej uczelni, powinien wiedzieć, że 30 km od Czernobyla znajdowała się [już nieczynna] wielka stacja radarowa, posiadająca zasięg podobno 3000 km, oraz coś, co nazywa się w USA HARRP-em.

I to majstrowanie przy tych urządzeniach było powodem awarii, a nie to, co podają opisy Sowietbiura wydziału propagandy.


http://innemedium.pl/wiadomosc/rosja-korzysta-ze-swojego-systemu-haarp-aby-sprowokowac-erupcje-yellowstone


http://innemedium.pl/wiadomosc/rosja-korzysta-ze-swojego-systemu-haarp-aby-sprowokowac-erupcje-yellowstone


http://www.iluminaci.pl/haarp/sura-i-haarp

 

Niestety, realizując w praktyce propagandę goebbelsowską, tak długo i przy każdej okazji będą te głupoty wciskali społeczeństwu, że w końcu przyjmie ono to za rzeczywistość. Najlepszym dowodem, że to nie jest to  prawdą, jest fakt utajnienia całego procesu tzw. sprawców,  oraz zakaz umieszczania w historiach choroby jakiejkolwiek informacji o pobycie pacjenta w Czernobylu jako likwidatora.

Gwoli wyjaśnienia trzeba podkreślić, że była to trzecia oficjalnie podana  katastrofa stopienia się rdzenia reaktora na przestrzeni  30 lat. Pierwsza miała miejsce  10 października w 1957 roku  w Windscale 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BCar_w_Windscale]
[ reaktor grafitowy taki jak w Czarnobylu przeznaczony  do produkcji plutonu na potrzeby wojska].  Pożar ten zmusił Anglię do zmiany nazwy miejscowości Windscale [wymazanie z mapy] na Selafield. Ciekawy jest fakt, że po wpisaniu do wyszukiwarki Google pojawia się tylko kilka odnośników i żaden nie wspomina o ofiarach tej katastrofy. A przecież obecnie wiadomo,  zarówno o wzroście zachorowań na białaczki jak i nowotwory tarczycy w tym regionie. Faktem bezspornym jest także niszczenie mleka w bezpośrednim okresie po awarii z obszaru 500 km2 oraz zamknięcie reaktorów.

Druga katastrofa, która spowodowała stopienie się rdzenia reaktora, miała miejsce w USA, w 28 marca 1979 roku w Tree Miles Island. [
http://www.tmia.com/]
. Akcja usuwania skutków katastrofy trwała 12 lat i kosztowała miliard dolarów [
http://blogfrog.pl/index.php/go/ODg3Nzky/Radioaktywny-wyciek-w-Tree-Miles-Island
]. Od tego czasu nie wybudowano w USA żadnej nowej elektrowni jądrowej. Także po tej katastrofie zaobserwowano wzrost zachorowań na białaczkę, nowotwory tarczycy oraz występowanie poronień u kobiet ciężarnych [Dr Bertell]. Ciekawym jest również fakt, że wyszukiwarka Google na pierwszym miejscu zamieszcza tzw. oficjalne artykuły atomistów sugerujące brak jakichkolwiek szkód biologicznych.

 

Od samego początku akcja  ratunkowa w Czarnobylu przebiegała niezgodnie z zasadami ratunkowymi. Strażaków nie powiadomiono o rodzaju awarii i ci biedni ludzie myśleli, że gaszą zwykły pożar. Dopiero jak im po kilku godzinach zaczęły wypadać włosy to się zorientowali, że coś nie tak.  Wbrew oficjalnie głoszonej wersji ewakuacja rozpoczęła się z 3 dniowym opóźnieniem. Początkowo próbowano ją prowadzić, poprzez zalew Prypeci, ale awaria promu unieruchomiła tą drogę. Biedni ludzie stali przez prawie całą dobę na wodzie, w opadzie radioaktywnym i nawet bez wody [ transport miał trwać ok. godziny] zanim ich odholowano na brzeg.

Z samego miasta atomistów, ewakuowano w ciągu tygodnia 49 000 ludzi, a ze strefy skażonej 139 000 ofiar. Wybudowano w ciągu kilku miesięcy miasteczko Sławitucze kilkadziesiąt km od reaktora. Zupełna ignorancja decydentów i ich ekspertów spowodowała, że domki dla 24 000 osób wybudowano na terenie jeszcze bardziej skażonym . Moskwa, nie chcąc dopuścić obłoku radioaktywny do stolicy, wydała rozkaz ostrzelania chmur w celu wywołania deszczu. Deszcz spadł właśnie na region, w którym później wybudowano miasteczko. Wyrzucono w błoto setki milionów rubli. Byłem tam.


http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16069&Itemid=119


http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=9095&Itemid=44


http://medline.amg.gda.pl/cgi-bin/expertus.exe?KAT=f%3A%5Chidden%5Cexpertus%5Cparametr.02%5C&FST=data.fst&FDT=data.fdt&ekran=ISO&lnkmsk=2&cond=AND&mask=2&F_00=02&V_00=JA%A6KOWSKI+JERZY+

 

cdn.

Gdańsk 01.05.2016r

Kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl