Z cyklu: „P- 165, państwo istnieje formalnie”

 

dr J. Jaśkowski 

 

W więzach organizacji prawdę diabli biorą. – prof.T.Kotarbiński

 

 

Zupełnym idiotyzmem jest neologizm w rodzaju „strategia kokonu”, tj. nawoływanie rodziców i dziadków, kuzynów, opiekunów do szczepienia się przeciwko grypie i krztuścowi. Badania kanadyjskie sprzed 6 laty udowodniły bezspornie, że szczepienie personelu w domach opieki nie miało żadnego wpływu na zachorowania pensjonariuszy. Podobnie szczepienie przeciwko kokluszowi, tylko pomaga roznosić bakterie. No, ale szczepienie wszystkiego jak leci i co się da, zwiększa kasę!

A poza tym, wymienieni eksperci sami twierdzą, że „trudno jest ocenić skuteczność szczepień przeciwko gruźlicy u wcześniaków i w innych populacjach”. Czyli typowa schizofrenia z chęci zysku.

Z jednej strony twierdzą, że opierają się na dowodach, a zaraz potem na tej samej stronie, że nie ma dowodów.

 

Jednocześnie wykazują zupełny brak znajomości piśmiennictwa naukowego. Przecież eksperyment WHO jednoznacznie udowodnił, że szczepienie przeciwko TBC nie ma sensu, podobnie jak doświadczenie USA i Anglii. Chyba wszystko staje się jasne.

 

Szczepienia przeciwko WZW.

W Polsce przymus szczepienia przeciwko WZW od pierwszej doby po urodzeniu istnieje od 1997 roku. Od 2000 roku zaleca się 3 dawki szczepionki.

Po pierwsze, spadek zachorowań na WZW B obserwowany jest na dwie dekady przed wprowadzeniem szczepionki.

Po drugie, od 1986 roku wiadomo wszystkim zainteresowanym, że WZW to jest choroba weneryczna. No, może nie wszystkim tzw. ekspertom.

Po trzecie, dawka neurotoksyn wielokrotnie przekracza normy toksykologiczne.

Po czwarte, odporność utrzymuje się przez kilka lat, czyli zanim dziecko dojdzie do wieku uprawiania seksu, to i tak odporne nie będzie. Chyba, że jest przygotowywane dla zboczeńców.

 

Szczepienia przeciwko rotawirusom, czyli zwykłej biegunce.

Bezsens podawania tej szczepionki jest oczywisty dla każdego, jako tako przeszkolonego medyka. Liczne powikłania, z wgłobieniem jelita włącznie, są stosunkowo często notowane. Leczenie biegunek jest stosunkowo proste.

Nie można opierać się na danych z Afryki i porównywać ich z Polską czy Europą.Takie porównania może robić albo nieuk albo płatny troll. Sam musisz wybrać Sz.Czytelniku.

W tej sytuacji, zupełnie innego standardu higienicznego panującego pomiędzy tymi kontynentami,  nie ma żadnego uzasadnienia wstrzykiwanie toksyn dzieciom w Polsce  pod pretekstem ochrony przed biegunkami..

 

Nigdzie w Europie nie stosuje się szczepienia w pierwszych godzinach po urodzeniu, ponieważ nie ma możliwości zbadania stanu dziecka. Notujemy wielokrotnie, że dzieci urodzone z 10 punktami Apgar, po otrzymaniu szczepionki nagle mają rozmaitego rodzaju problemy zdrowotne. Proszę zauważyć, jak szybko wytresowano personel służby zdrowa, że bezmyślnie stosuje się do tych procedur.  Jak w 1973 roku zaczęto wprowadzać przymus szczepień przeciwko odrze, przywieziony do Polski przez PZH, to opór lekarzy trwał kilka lat. Obecnie nikt nie kwestionuje procedur. Czyli wytresowano Roboty Biologiczne? I tak można po kolei wykazywać bezsens zaleceń tej „grupy ekspertów”.

 

Reasumując.

Zamiast konkretnych prac naukowych, jakaś bliżej nieokreślona grupa podaje tzw. wytyczne do realizacji. Ciekawe, ile członków tej grupy, to pozostałości hunty? Cała teoria, czy filozofia szczepień, oparta jest od samego początku na kłamstwie.

Aż 75% przeciwciał znajduje się w przewodzie pokarmowym. We krwi tylko 5%, a całe to towarzystwo wakcynologów wstrzykuje neurotoksyny właśnie do krwi. Już w XIX wieku udowodniono, że nic takiego jak odporność stada nie istnieje, a oni nadal posługują się tym terminem do celów handlowych. Rząd nadal nie chce, lub nie umie oddzielić handlu od nauki i stara się rządzić nauką za pomocą dekretów. Kto płaci, ten wymaga.

 

Pamiętaj, ostatni przypadek błonicy zgłoszony został 16 lat temu.

Pamiętaj, ostatni przypadek tężca u noworodków stwierdzono przed 16 laty, w okresie 2001 -2012 nie stwierdzono żadnego zachorowania na tężec. Ale bezmyślnie szczepi się ponad 350 000 dzieci rocznie. Widzisz ten zysk?

Pamiętaj, na chorobę Heinego – Medina, czyli polio, nie stwierdzono w ostatniej dekadzie żadnego przypadku zachorowania szczepem dzikim. W 2010 roku stwierdzono jeden przypadek  po szczepieniu. Podobnie epidemia polio w Syrii i na Ukrainie była wywołana po szczepieniach. Olbrzymia epidemia w Indiach, gdzie zachorowało 60 700 dzieci, wystąpiła po szczepionce spółki WHO – Gates. Dopiero zastrzelenie 8 szczepionkarzy przez zrozpaczonych rodziców wstrzymało ten bezmyślny, kryminalny eksperyment. Normalnie w Indiach chorowało około 200 dzieci.

W USA w latach 1980 – 1994 zanotowano tylko 124 przypadki polio. WHO podało, że od 2017 roku szczepienia przeciwko polio zostaną zatrzymane. Rząd amerykański z kieszeni podatnika musiał wypłacić już ponad 3.5 miliarda dolarów w formie odszkodowań za powikłania poszczepienne.

Przypominam w USA zgłąszane jest tylko 0k.1-5% powikłąn.

Innymi słowy  na odszkodowania z pieniędzy podatnika powinno zostać już przeznaczone 35 miliardów doalrów w USA.

A w Polsce ci sami popychacze szczepień milczą w sprawie odszkodowań jak zaklęci.

Teoretycznie fundusz odszkodowań powinien powstać w 50 % z pieniędzy przekazanych przez firmy produkujące szczepionki, a w 50% z pieniędzy zespółów zalecających taką a nie inną szczepionkę, odpowiednie protokoły z podpisami są w urzędach, do spółki z pieniędzmi pobranymi od posłów, którzy zatwierdzili taką ustawę.

Przeciez ci ludzie twierdza, że szczepionki sa całkowicie bezpieczne i najlepiej przebadanymi preparatami.

Jasnym jest więc, ze nie mają wątpliwości i nie widzą problemu w uchwaleniu takiej ustawy.

 

Sam widzisz, do czego doprowadzają przymusowe szczepienia.

Fałszem jest podawanie o doskonałym bezpieczeństwie szczepień. 20 milionów zgonów spowodowanych szczepieniami kilkakrotnie przewyższa liczbę zgonów w czasie działań I Wojny Światowej.

Te fałszerstwa zawarte są we wszystkich encyklopediach, zaczynając od Encyklopedii USA, przez Brytanikę a kończąc na Wikipedii. Podobne dezinformacje i fałszerstwa znajdują się we wszelkiej maści podręcznikach Chorób Zakaźnych i Epidemiologii wydanych w Polsce. W żadnym podręczniku chorób zakaźnych, czy epidemiologii, wydanym w latach 20 – 30 XX wieku, nie ma informacji o jakiejkolwiek hiszpańskiej grypie. Jest to typowa fałszywa flaga, mająca znieś odór śmierci i hochsztaplerstwa z generalicji, która na to pozwoliła.

Jak widzimy, nic się nie zmieniło. Nadal zamiast nauki w podręcznikach są fałszerstwa. Wiadomo, dlaczego stopnie naukowe nadawali namiestnicy państwa. Kłamstwem są także wszelkie  informacje na temat Jennera w polskich podręcznikach.

Nie był lekarzem.

Nie odkrył szczepień.

Nie odkrył krowianki.

Nie jest prawdą, że jego szczepienia były bezpieczne i zabezpieczały od zachorowania. Po prostu łajnem końskim smarował wymiona krów, które nacinał, jak to wszystko zropiało, to tą ropę wcierał w skaleczoną skórę zdrowych ludzi. Stąd liczne sepsy i zgony.

 

Jednocześnie owe wystąpienie „grupy eksperckiej” udowadnia  maksimę prof.T.Kotarbińskiego.

W więzach organizacji prawdę diabli wezmą”

 

W takiej grupie nikt nie jest winien, to przeciez grupa uchwaliła, a grupa się mylić nie może.

 

            Tak oto cywilizacje azjatyckie wchodza do Polski.

 

Poniżej, dla pracowników Służby Zdrowia i wszystkich chętnych, wykaz piśmiennictwa naukowego w celu rozszerzeniu wiedzy na temat powikłań.

Każdy chętny, a myślący Obywatel powinien wydrukować te prace i podać w swojej przychodni.

 

Podaję kilka pozycji prac naukowych na temat toksyczności. Po wpisaniu pojęcia aluminium trucizny otrzymujemy wynik  co najmniej 2630 pozycji, rtęi 7292 pozycje.

Wszystko wskazuje na to, że owe pozycje są tej „gromadzie” nieznane.

Przypominam tylko, że Prawa Procesów Norymberskich są obowiązujące :

 

„Nikt nie może być poddany eksperymentom medycznym bez własnej nieprzymuszonej zgody”.

 

 

Code of Federal Regulation, 21, t.4 CITE : 21CFR 10. 323

www.vacitruth.com/2014/09/07/

a. accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfcfr/

Human &Expermental Toxicology 24 kwietnia 2012 t.31 nr10

www.emea.europa.eu/influenza

www.emea.eu/influenza/vaccines

www.initiativecitoyenne.be/article-vaccins

JAMA Internal Medicine online 09 luty 2015

www.slate.com/articles/health and science/science/2015/02/

www.theguardian.com/society/2006/may/03  dr Richard Smith

www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/bezpieczenstwo=szczepień-jest-bardzo-dokłądnie monitorowane,146528,14

www.medexpress.pl/start/dlaczego -polacy-nie-chca-szczepi   07 listopada 2014  10.01

www.naturalnews.com/047618 flu vaccinne

http://www.naturalnews.com/049320_Suzanne_Humphries_Paul_Offit_vaccine_lies.html


http://www.naturalnews.com/049320_Suzanne_Humphries_Paul_Offit_vaccine_lies.html#ixzz3X1zTY4jr


https://www.youtube.com/watch?v=A3LUD53q_Pg

Kłamstwa, kłamstwa i Nauka Cholerne Medical

EPA-CDC Whistle-Blower obnaża ich Korupcja Nauki

PubMed 3618578

Pub Med 1994745

Pub Med 1884314

Pub Med  7740350

Międzynarodowej Rady Lekarskiej w sprawie szczepień

PubMed 10067727

PubMed 8546886

Pub Med3361685

PubMed16098653

Pub Med 22425036

PubMed 21568886

PubMed16019791

PubMed 20807425

PubMed24103160

 

Szczepienia: pneumokokowe [1]

Immunization of matek szczepionką pneumokokową otoczkowego polisacharydowego podczas ciąży jest nieskuteczny dla niemowląt. [15]   Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [15]

PubMed danych : Braz J Infect Dis. 2009 Apr; 13 (2): 104-6. PMID: 20140352 [16]

Artykuł opublikowany Data : 01 kwietnia 2009

Choroby : Zakażenia dziecięce: CK (410): AC (44) [17] , zakażeń pneumokokowych: CK (50): AC (11) [18] , górnych dróg Zakażenia: CK (824): AC (90) [19]

Operacje anty terapeutyczna : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [9] ,Szczepienia: pneumokokowe: CK (71): AC (8) [1]

 

Szczepienia pneumokokowe koniugatu wiąże się z wyższym poziomem poważnych zdarzeń niepożądanych zdarzeń oddechowych i nonrespiratory u niemowląt 6 tygodni do 6 miesięcy życia. [20]   Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [20]

PubMed Data : Pediatr Infect Dis J. 2009 czerwiec; 28 (6): 455-62. PMID: 19483514 [21]

Artykuł opublikowany Data : 01 czerwiec 2009

Choroby : Zakażenia dziecięce: CK (410): AC (44) [17] , Choroby układu oddechowego: CK (174): AC (29) [22] , wywołane szczepionki Toksyczność: CK (1242): AC (180) [23 ]

Anty działań leczniczych : Szczepienia: pneumokokowe: CK (71): AC (8) [1]

 

Pneumokoki nie jest skuteczne, aby zapobiec infekcji ucha w wcześniej nieszczepionych niemowląt i dzieci z nawracającymi infekcjami ucha. [24]   Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [24]

PubMed danych : Lancet. 2003 28 czerwca; 361 (9376): 2189-95. PMID: 12842372 [25]

Artykuł opublikowany Data : 28 czerwca 2003

Choroby : zapalenie ucha: CK (259): AC (32) [26] , zakażeń pneumokokowych: CK (50): AC (11) [18]

Operacje anty terapeutyczna : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [9] ,Szczepienia: pneumokokowe: CK (71): AC (8) [1]

 

Szczepionki pneumokokowe są nieskuteczne u dzieci z nawracającymi ostrych infekcji ucha – Artykuł 2. [27]  Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [27]

PubMed danych : Int J Pediatr Otorhinolaryngol. 2006 Feb; 70 (2): 275-85. Epub 2005 września 2. PMID: 16140397 [28]

Artykuł opublikowany Data : 01 lutego 2006

Choroby : zakażeniu paciorkowcami: CK (50) AC (11) [18]

Operacje anty terapeutyczna : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [9] ,Szczepienia: pneumokokowe: CK (71): AC (8) [1]

Szczepionki pneumokokowe są nieskuteczne u dzieci z nawracającymi ostrych infekcji ucha. [29]    Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [29]

PubMed danych : Clin Infect Dis. 01 października 2004; 39 (7): 911-9. Epub 2004 września 1. PMID: 15472839 [30]

Artykuł opublikowany Data : 01 października 2004

Choroby : Starzenie: CK (1399): AC (392) [31]

Anty działań leczniczych : Szczepienia: pneumokokowe: CK (71): AC (8) [1]

Szczepionki pneumokokowe nie wydaje się zmniejszać ryzyko śmierci z powodu zapalenia płuc w populacji osób dorosłych. [32]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [32]

PubMed danych : Cochrane Database Syst Rev 2003 (4): CD000422. PMID: 14583920[33]  Artykuł opublikowany Data : 01 styczeń 2003Choroby : Zakażenia pneumokokowe CK (50): AC (11) [18] , Zapalenie płuc: CK (330): AC (40) [34]Operacje anty terapeutyczna : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [9] ,Szczepienia: pneumokokowe: CK (71): AC (8) [1]

Nastąpił wzrost pięciokrotny w pediatrii ropniaka od wprowadzenia parapneumoniczne skoniugowanej szczepionki pneumokokowej. [35]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [35]

PubMed Data : Pediatr Infect Dis J. 2008 Nov; 27 (11): 1030-2. PMID: 18845981 [36]

Artykuł opublikowany Data : 01 listopada 2008

Choroby : Dzieciństwo Zakażenia: CK (275): AC (29) [37] , ropniak: CK (10): AC (1) [38] ,ropniaka parapneumoniczne: CK (10): AC (1) [39] , Vaccine Toksyczność indukowanej: CK (1242): AC (180) [23]

Anty działań leczniczych : Szczepienia: pneumokokowe: CK (71): AC (8) [1]

Ocena: w oparciu o aktualnie dostępne badań pneumoccal szczepienia nie powinny być zalecane do użytku dużą skalę w populacjach narażonych na zakażenia ucha. [40]Kliknij tutaj, aby przeczytać całą streszczenie [40]

PubMed danych : Cochrane Database Syst Rev 2002 (2): CD001480. PMID: 12076412[41]

Artykuł opublikowany Data : 01 stycznia 2002

Choroby : zapalenie ucha: CK (259): AC (32) [26] , zakażeń pneumokokowych: CK (50): AC (11) [18]

Operacje anty terapeutyczna : Szczepienia: Wszystko: CK (4729): AC (366) [9] ,Szczepienia: pneumokokowe: CK (71): AC (8) [1]


http://www.greenmedinfo.com/print/anti-therapeutic-action/vaccination-pneumococcal
p

 

 

gda 23.XII. 2016 r.

 

jerzy.jaskowski@o2.pl